Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
    
    
    
İlçemiz Müftüsü Mehmet ALTUNAL Hocamız Yaz Kur'an kursları ziyaretleri kapsamında ilçemiz Merkez ve Köy Camilerinde devam eden Yaz Kur'an kurslarını ziyaret etti.
Detay
    
Yavuzeli ilçemize bağlı Hacımallı köyümüzden merhum Osman KARABAĞ'IN oğlu Mustafa KARABAĞ Babasının hayrına Türkiye Diyanet Vakfımıza Hediyem Kur'an Olsun bağışları kapsamında 5.000 (Beşbin) TL değerinde 100 adet Kur'an'ı Kerim hediye etti.
Detay
    
    
2021 yılı Mevlid-i Nebi Yavuzeli İlçe Müftülügü tarafından "Hz. Peygamber ve Vefa Toplumu" temalı konferans icra edildi.
Detay
    
Mevlidi Nebi Gecesi İlçemiz Hacı Hasan Alaparmak camii'nde okunan Kuranı Kerim ,mevlüt, salavatı şerifeler ve dualarla ihya edildi.
Detay
    
Camiler ve din görevlileri haftası münasebetiyle İlçe Müftümüz Sn. Halil BİLİK beraberindeki heyet ile birlikte Camiler ve Din Görevlileri Haftası vesilesiyle Kaymakamımız Sn. Hasan Raşit TAŞKIN'ı makamında ziyaret ettiler.
Detay
    
    
İlçe Müftümüz Halil Bilik Ahilik Haftası Münasebetiyle Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Erol BAŞKAHRAMAN'ı ziyaret ederek Ahilik haftasını kutladı.
Detay