12.10.2022

MEVLİDİ NEBİ COŞKUSU

TEŞEKKÜRLER İSLAHİYE
Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında İl Müftümüz Sayın Dr. Hüseyin HAZIRLAR hocamızın konuşmacı olarak katıldığı muhteşem bir konferans programı icra edildi.
Açılış Kur'an'ı Kerimi ile başlayan program, İlçe Müftümüz Hasan KİRAZ'ın selamlama konuşması, İlahi ve şiir dinletileri ve İl Müftümüzün konferans programı ile devam etti.
Akabinde davetimize icabet ederek bizleri onurlandıran Sayın İl Müftümüze, her konuda bizlere rehberlik yaparak desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımıza ve Belediye Başkanı adına başkan vekiline çiçek, Peygamberimiz, Cami ve İrşat temalı şiir ve resim yarışması ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası şiir yarışmasında dereceye giren öğrenci ve personelimiz Fatih GÜNEŞ 'e hediye ve bu kutlu hizmette emekliye ayrılan emektar din görevlilerine plaket takdimi ile programımız son buldu.
Hz. Peygamber, Cami ve İrşat konulu bu güzel programa katılarak salonu dolduran kıymetli İslahiye halkına gönülden TEŞEKKÜR eder, konuşmalarından ziyadesiyle istifade ettiğimiz Sayın İl Müftümüz Dr. Hüseyin HAZIRLAR'a, ilgi alaka ve desteklerinden dolayı İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa ANTEPLİOĞLU'na, katkılarından dolayı Belediye Başkanı Sayın Kemal VURAL'a, davetimize icabet eden Siyasi parti temsilcilerine, basınımızın değerli mensuplarına, çok kıymetli daire amirlerine, bay bayan ve kıymetli öğrencilerimiz ile emek, gayret ve özverili çalışmalarından dolayı bütün din gönüllüsü değerli meslektaşlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunarız.